Kamera kopułkowa Full HD 2 Mpix AHD 16 mm. Nowa

January 19, 2022 10:46 - Audio i wideo - Ostrołęka
199.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kamera współpracuje z rejestratorami analogowymi w technologi AHD. Przeznaczona jest do montażu wewnętrznego jak i zewnętrznego. Sprawdzi się w monitoringu sklepu, firmy, domu, magazynu itp.

Model wyposażony w najnowszy przetwornik SONY IMX323 idealny dla wymagających systemów monitoringu. Poprawiono głównie jakość obrazu nocą. W trybie pracy AHD uzyskujemy rozdzielczość Full HD (1920x1080), dzięki czemu możemy rozpoznać jeszcze więcej szczegółów. Ze względu na wysoką rozdzielczość obrazu jest szczególnie polecana do instalacji wymagających szczegółowego dozoru. Kamera dzięki użyciu doskonałej optyki przekazuje dokładny obraz obserwowanych obiektów. Ulepszony przetwornik IMX323 Exmor o rozdzielczości 2 MPX doskonale sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych. Obiektyw 16 mm pozwala na obserwację terenu z daleka. Widoczność w nocy zapewnia nowoczesny reflektor podczerwieni z diodami SMD o zasięgu do 30 m. Dzięki czemu monitoring jest również skuteczny przy całkowitej ciemności.
Technologia AHD pozwala na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazu FULL HD wykorzystując standardowy przewód koncentryczny i przesłanie sygnału bez opóźnień. Dzięki temu nie ma konieczności wymiany okablowania w istniejącym systemie monitoringu. W prosty sposób możemy go zmodernizować i cieszyć się znacznie wyższą jakością obrazu. Wspomniana technologia posiada również wiele zalet w porównaniu do zaawansowanych systemów IP m.in.: łatwość instalacji i konfiguracji, brak opóźnień, dłuższy dystans transmisji sygnału.
W kamerze zastosowano nowoczesny reflektor podczerwieni w oparciu o diody SMD zapewniający widoczność w całkowitej ciemności. Charakteryzuje się mniejszym zużyciem energii, jak również mocniejszym i bardziej równomiernym doświetleniem w porównaniu do standardowych diod. W dodatku promiennik IR został wykonany w technologii Black Glass.

Element optyki jest nieodzownym elementem każdej kamery. Ogniskowa obiektywu decyduje o kącie widzenia kamery - im niższa ogniskowa tym większy kąt widzenia. Najwyższej jakości obiektywy wykonane są ze szkła.


Wodoodporna. Kamera w metalowej obudowie.
Najnowsza technologia cyfrowego przetwarzania sygnałów DPS
ekskluzywny najnowszy program
technologia stabilizacji obrazu
automatyczne, cyfrowe usuwanie szumów
Menu OSD
Wysoka rozdzielczość: 2 Mpix 1080 P
Reflektor podczerwieni IR o zasięgu do 30m
Dodatkowe funkcje: ICR, DWDR, 3DNR, BLC
Obudowa o wysokiej klasie szczelności IP66
Czułość: 0.001 Lux / F1.2 (0 Lux przy IR wł.)
Filtr podczerwieni IR CUT: TAK
Dzień/Noc: AUTO
Balans bieli: AUTO
Obiektyw 16 mm
Przetwornik: 1/3" Sony 323
12 V zasilanie
Temperatura pracy: -20°C ... +50°C
Waga: 400g
Stan: nowa
Cena: 199 zł
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.